Historie 2003 / MCAZJ

HISTORIE MC AZJ 2003

Rok 2003

 • Únor – Výroční poradní oheň, definitivně odhlasovány a vybrány členské příspěvky již ve výši 500,- Kč. Rovněž finanční výše pokuty byla stanovena na 500,- Kč. Počasí bylo naprosto skvělé, modrá obloha, pod nulou a dostatek sněhu umocňoval skvělé zážitky z jízd po nekonečných bílých pláních. Dobře vymrzlí a vyježdění jsme se vrhli do víru večera, k poslechu hráli hajní a na stole se vrtěla celulitická hydra, která o sobě tvrdila, že je tanečnice. Sám se o tom musel přesvědčit Bubek, který si odskočil z vězení Alcatraz. Klikni
 • Březen – Jaryn, Major a Lehár byli v Německu pro Mutta.klikni foto Zmínka stojí za to, že ho v SRN museli rozebrat, naházet díly do dodávky, torzo karoserie ukurtovat na vlek a celou tuto veteš vézt přes hraniční přechod Strážné se slovy, že vezou sračky k muzeálním účelům. Byla to zajímavá doba.
 • Duben – Apači Dědek a Havran byli nominování na prezentaci techniky v rámci akce „Pražské motoristické jaro“. Přestože ukázka jejich techniky měla úspěch a byli za to i finančně ohodnoceni, těžko nás ještě někdy někdo k něčemu takovému přesvědčí. Již čtvrtá Májka u Lišáka byla naprosto skvělá. Klikni foto Major s Ludvíkem dostali opět jeden z velmi originálních nápadů a vlastníma rukama přehradili potok u Pavla na zahradě a vytvořili tak masturbační brůdek s několika pastmi pro nadržené řidiče. Krásné počasí a plné nádrže našich vozů skýtaly nezapomenutelné zážitky odehrávající se na pár metrech čtverečných.
 • Červen – Zlomená poloosa – citace Lišáka: „ …i ve tři ráno svítilo slunce jako kráva…“ Miláček zavzpomínal na zlomené péro. Veselí a oslavy narození Apačů Ludvíka a Houby. Klikni foto Nádherná akce, Ludvík se zrovna vrátil z arabského světa a tak neustále nosil na hlavě ten jejich ručník. Dobré ježdění ve vytěženém lomu, střelba na holuby a večer skvělá zábava s opravdovou tanečnicí, která uměla nejenom tančit, byla velmi přitažlivá a nádherně voněla. Tvrdil to Houba, když ji překusoval hlavní kalhotkovou šňůru. Chossé po oslavách obdržel od sousedky výhružný dopis, ve kterém stálo:“…nezahrávej si, vím žes to dělal Ty !! Seš hajzl a lidé to vědí…“ Asi ho má bába ráda.
 • Červenec – Mohelnice, slabší účast, nic zvláštního se nestalo, akorát hasiči přejeli psa….“…Inža může říct, že se to všem líbilo, těm co se umístili vpředu i těm, co se umístili vzadu a příští rok znovu…“-citace ze schůze. Klikni foto
 • Srpen – Pánská jízda na Slovensko a do Polska. Klikni foto, postřehy Nebyla špatná, úroveň však byla nižší, jak v roce 2002. Je nutno zmínit se o nepříjemnostech na Oravské přehradě, kdy byl Lišák jenom krůček od své vlastní smrti zastřelením od jednoho fanatického slovenského blba a nebo od kriminálu, kdy by toho blba propích. Ještě jedna událost stojí za povšimnutí a to návštěva magnetické hory v Polsku, kde se láhev s kořalkou kutálí do kopce a rovněž tak auta s vypnutým motorem jedou do toho kopce sama. Lehár vše označil za podvod a při příští návštěvě s sebou Major veze nivelák.
 • Září – Masojed a Unie, přes den 22, v noci pod nulou, no nádherné babí léto. Krásná panoramata na vyjížďce včetně ukázky nádherných motocyklů značky Čechia.
 • Říjen – Belgie, dovoz dílů a všelijaké veteše od Desmeta a cigána z nádraží v Kaisru. Pokuta 500 € od policejních zmrdů na dálnici u Bruselu, kdy nás nechali zvážit a museli jsme odebrat z nákladu dva motory Hotchkiss, M 201, abychom mohli pokračovat v cestě.
 • Listopad – konec roku se opět vydařil. Klikni foto Z nevinného jednoho sudu plzně na počest 45. výročí narození Náčelníka se vyklubalo sudů několik, Olafovo prase na skvělém, půjčeném rožni, který se dával půl dne dohromady a useknutá ruka nějakého blba v kárované košili, kterého kdosi napřed na sračku rozjezdil autem, Ludvík tu ruku použil k vychcání  a nakonec skončila Škodičovi na rameni. Ještě jsme se sešli v prosinci, jen tak na pár piv, poklábosit a zhodnotit rok. Vypili jsme pár kořalek a Houba předváděl maršála Malinovského. Málem při tom uhořel. klikni foto
  V palírně, naposledy u Kutílka, jsme vypálili 110 litrů kořalky, padl historický rekord v síle, kdy Majorovi bylo naměřeno 70,27 %. Dodnes je kořalka uložena na Omaze, aby nedošlo ke zpochybnění a tato lihovitost při normálním odstavování nebyla překročena.