Desatero / MCAZJ

DESATERO APAČŮ z JOUDOVA

1. Musí se sejít banda nadšenců a pohoďáků s podobnými zájmy (např. vojenská auta, ženy, muži, pivo, paroubek, pendrek, policajt, zpěv, Princezna ze mlejna nebo 3 sestry,…).

2. Je potřeba najít a přesvědčit jednoho blázna který by byl dosmrtným předsedou („…když jste si mě zvolili, tak si mě mějme…“).

3. Celý kmen si musí vybrat jednu oběť, kterou svými provokacemi doženou k maximálnímu, trvale organizačnímu, trojnásobnému orgasmu-leninismu.

4. Musí se najít pár dalších idiotů, kteří pomohou oběti toto celé zorganizovat a řídit, protože zbytek ignorantů si myslí, že to funguje samo.

5. Nesmí se najít idiot, který by chtěl v klubu získat moc, peníze nebo si chtěl léčit jinou úchylku, či mindrák z modré knížky. („…viď Cvrčku, teda Tomáši, dneska už jen Chorchoji, protože doba Cvrčků již dávno skončila v propadlišti dějin…“).

6. Rada starších musí být zvolena dosmrtně a ženy nikdy nesmí mít volební právo. Jediným jejich právem musí být vždy udržování ohně a žvýkání kůží.

7. Do řad kmene se nesmí vloudit jakýkoli náznak politiky a touze po penězích.

8. Nehledě na rasu, pohlaví, bohatství, vyznání či sociální původ – u piva a slivovice si musí být všichni rovni.

9. Nepřijímají se žádní noví členové; rodiny a potomci jsou členy automaticky. Za odpadlé a zemřelé se noví členové mohou přijmout v souladu se všemi předchozími pravidly.

10. Komu se to nelíbí, ať nám prdel políbí.